یخچال قنادی چیست؟

یخچال شیرینی فروشی
صنایع برودتی نارنیا سرما تولید کننده انواع مختلف یخچال های صنعتی می باشند که یکی از نمونه یخچال های این شرکت یخچال و ویترین قنادی می باشد که به نوعی یخچال فروشگاهی محسوب می شوند، که در ابعاد (1.5، 2 متری، مکعبی، پیشخوان) و در طرح های مختلف قابل طراحی و تولید می باشند. عایق به کار رفته در یخچال مخصوص شیرینی فروشی، پلی یورتان تزریقی یا عایق فشرده می باشد، و هم چنین با تثبیت دما و رطوبت از خشک شدن، کهنه شدن و فاسد شدن محصولات قنادی جلوگیری می کند، تاثیر به سزایی در تازه ماندن محصولات دارد.
دمای تامین شده توسط سیستم برودتی این یخچال های قنادی اعم از موتور، کندانسور و سیستم خنک کننده را حفظ می کند. جنس بدنه ی این یخچال صنعتی قنادی از نوع ورق های استیل و ورق های رنگی با پوشش رنگ الکترو استاتیک است که با توجه به سفارش مشتری، نوع ورق مشخص می شود. از نظر قدرت موتور نسبت به یخچال های دیگر، قدرت بیشتری دارند.

تفاوت یخچال قنادی و ویترین قنادی در چیست

محصولات صنایع برودتی نارنیا سرما، علاوه بر یخچال های قنادی، ویترین قنادی را هم در بر می گیرد. ویترین ها دارای دو مدل بدون موتور و موتور دار هستند. ویترین خشک قنادی بدون موتور است که موارد استفاده آن شیرینی خشک و کیک می باشداز ویترین قنادی موتور دار هم به عنوان یخچال هم شو کیک می توان استفاده کرد، این ویترین ها قابلیت ست شدن با یخچال قنادی را دارند و ابعاد آن طبق سفارش مشتری است. عایق بندی ویترین خشک قنادی تزریق فوم پلی یورتان بوده که جنس بدنه آن استیل استنلس می باشد. امکان درج لوگوی CNC را دارد و دارای نورپردازی LED است.

انواع یخچال های قنادی

  • یخچال قنادی 1.5 و 2 متری

  • ویترین قنادی 1.5 و 2 متری

  • ویترین خشک قنادی (ویترین خشک ساده، ویترین خشک شیشه خم)

  • پیشخوان قنادی

  • یخچال قنادی مکعبی

  • یخچال ایستاده قنادی

ست یخچال و ویترین قنادی

یخچال قنادی و ویترین قنادی یکی از مهم ترین تجهیزات هر قنادی و شیرینی فروشی می باشد،که اصطلاحا به آن ها یخچال کیک و یخچال شیرینی نیز گفته می شود.
صنایع برودتی نارنیا سرما، قادرت است زیبا ترین ست های قنادی را با توجه به هر سلیقه ای، با بهترین کیفیت تولید کند، و خدمت شما عزیزان عرضه نماید.
ست قنادی موجب زیبایی دکوراسیون داخلی فروشگاه شما میشود و محصولات شما را به بهترین نحو در دیدرس مشتری قرار می دهد.
از آنجایی که تنوع محصولات در قنادی ها بسیار است، و هر محصول شرایط مناسب به خود را برای سالم ماندن دارد، و در ست قنادی با توجه به شرایط نگهداری هر محصول، دستگاه مخصوص طراحی و تولید شده است.

ویژگی های یخچال قنادی

  • عایق بندی مناسب که باعث تثبیت دما شده و رطوبت را به میزان لازم نگه می دارد تا شاهد عملکردی با بهترین کیفیت باشد تا علاوه بر نگهداری طولانی مانع از خشک شدن کیک و شیرینی شود.
  • فلز استفاده شده از نوع استیل ۳۰۴ (ضد زنگ) با طول عمر بالا و با رنگ بندهای مختلف.
  • استفاده از بهترین کمپرسورهای روز دنیا.

شوکیک قنادی

یخچال قنادی مکعبی

این نوع از یخچال های قنادی به علت ابعادی که دارند به عنوان میز پیشخوان قنادی نیز مورد استفاده قرار می گیرند جنس بده انها از استیل بوده و تعدادطبقات داخل آن طبق سفارش شما می باشد.این یخچال ها بیشتر برای نگهداری کیک های کوچک یا فینگر کیک و حتی پیراشکی و سمبوسه مورد استفاده قرار می گیرند از این رو در فست فودی ها و کافی شاپ ها نیز مود استفاده قرار می گیرد.

منبع:

https://narniasarma.ir/product/9/%DB%8C%D8%AE%DA%86%D8%A7%D9%84-%D9%82%D9%86%D8%A7%D8%AF%DB%8C