یکی از پر طرفدار ترین و حتی پولساز ترین تجهیزات هر مغازه، لبنیاتی، بستنی فروشی ، کافی شاپی و حتی شیرینی فروشی دستگاه بستنی ساز می باشد که صنایع برودت سرما یکی از عرضه کنندگان آن می باشد.

معرفی انواع دستگاه بستنی ساز


بهترین مارک دستگاه بستنی ساز صنعتی


امروزه ماشین بستنی قیفی ساز در اکثر فروشگاه های لبنیاتی،پارک ها، فروشگاه های بزرگ، شهربازی ها و حتی کافی شاپ ها دیده میشود.

بستنی ساز قیفی که به بستنی ساز صنعتی نیز معروف هستند تفاوت های زیادی نسبت به بستنی ساز خانگی دارند و در میان مردم بسیار جذاب تر هستند زیرا به راحتی می توانند تولید بستنی را با چشم خود ببینند‌.
با تولید بستنی قیفی توسط بستنی ساز با بستنی های کارخانه ای رقابت می کنید زیرا با این دستگاه می توانید بستنی کاملا طبیعی با میوه تولید کنید به گونه ای که رنگ و طعم آن کاملا طبیعی می باشد. در این صورت است که شما محصولی را متفاوت با کارخانجات تولید می کنید و بستنی های کارخانجات ممکن است با رنگ و اسانس تولید شود و تازه و طبیعی نباشد.
دستگاه بستنی ساز های صنعتی دارای دو نوع ایستاده و رومیزی است.
البته توجه به این موضوع که بستنی سازهای رو میزی تفاوت چندانی با بستنی سازهای ایستاده ندارند و فقط در لیتراژ متفاوت هستند در حالیکه قدرت کمپرسور و سرعت بستنی دهی یکسانی دارند و به همان اندازه در ساعت بستنی قیفی تحویل شما می دهند،مهم است.

دستگاه بستنی ساز در کجا ها مورد استفاده قرار می گیرد؟

این دستگاه در مکان های زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مانند: هتل،‌ رستوران، کافی شاپ ، لبنیات فروشی و مغازه های آبمیوه به کار میرود.

انواع دستگاه بستنی ساز


ماشین بستنی قیفی در سه مدل:
• دستگاه بستنی رو میزی
• دستگاه بستنی ایستاده
• و دستگاه بستنی رولی میباشد.

قیمت بستنی ساز به چه صورت میباشد؟

قیمت دستگاه بستنی سازقیفی با توجه به ابعاد و مربوط به کدام کشور ساخته شده است قیمت آن تایین می شود.
قیمت بستنی ساز می‌توان با توجه به دو رنگ بودن دستگاه یا قدرت موتور دستگاه تایین می شود.

انواع برند بستنی ساز قیفی

دستگاه بستنی ساز صنعتی

  • بستنی ساز ایستاده

نیکنام، شمس، گوشن، کارپیژل، اوشن پاور، ژلاتو، اسمچ، کلین کول، کارپیچیانی و…
برند شمس و نیکنام از برندهای معتبر ایرانی هستند که بستنی ساز های مختلفی تولید می کنند شما می‌توانید نسبت به نیاز و سلیقه خود بستنی ساز را سفارش دهید کمپرسور این دستگاه ها در دو مدل بیتزر آلمان و هرمتیک تایلند با قدرت کمپرسور مختلف موجود هستند.
همچنین با توجه به نیاز فروشگاه خود می توانید مدل برق تک فاز یا سه فاز را خریداری نمایید.
بستنی سازهای خارجی با قیمت مناسب در برند های مختلف در مجموعه ما موجود می باشد.

شما میتوانید این ماشین ها را نیز در قدرت کمپرسور مختلف و دو نوع برق تک فاز و سه فاز سفارش دهید

  • بستنی ساز رو میزی

بستنی سازهای رو میزی تفاوت چندانی با بستنی سازهای ایستاده ندارند و فقط در لیتراژ متفاوت هستند در حالیکه قدرت کمپرسور و سرعت بستنی دهی یکسانی دارند و به همان اندازه در ساعت بستنی قیفی تحویل شما می دهند.
قیمت بستنی ساز رومیزی قیفی بسیار مقرون به صرفه می باشد و حجم کمتری را میگیرد به راحتی می توانید در محیط های کم جا از این دستگاه استفاده کنید
تمامی دستگاه ها دارای ۱۲ سال گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.

منبع:

https://brodatsarma.com/product-category/%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d9%86%db%8c-%d9%88-%d8%a2%d8%a8%d9%85%db%8c%d9%88%d9%87/%d8%af%d8%b3%d8%aa%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%a8%d8%b3%d8%aa%d9%86%db%8c-%d8%b3%d8%a7%d8%b2/